12 Ocak 2014 Pazar

Metin2 Hileleri 2014

Uzun süredir çeşitli nedenlerden dolayı sizlere paylaşımda bulunamıyordum arkadaşlar ama dönüşüm muhteşem oldu diyebilirim :) . Bu gün sizlere 2014 model yazılımlarını bitirdiğimiz metin2 hileleri'nin tanıtımını ve paylaşımını yapacağım yeni sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde indirebileceksiniz. .METİN2 EFSUN BOTU

Bildiğiniz üzere en popüler hilemiz olan metin2 efsun botu bir süre önce deaktif olmuştu ve bir çok arkadaş hileyi kullanamamaktan ve hilenin çalışmasından şikayetci idi ve ben uzun uğraşlar sonucu tekrar hileyi aktif etmeyi başardım . Efsun botu'nun en büyük sorunlarından biri sistemi aşırı kasması idi ve şu an o sorununda çözümünü bulmuş ve uygulamış durumdayım . Hilemiz ile Karakterinizi otomatiğe bağlayarak istediğiniz eşyanıza istediğiniz efsun özelliğini sorunsuz bir şekilde getirebileceksiniz . Siz çayınızı yudumlarken itemleriniz istediğiniz efsunlara kavuşacak

Metin2 Efsun botu'nu indirmek için tıklayın


METİN2 TİCARET HİLESİ

Bir diper popüler metin2 hilesi olan metin2 ticaret hilesi'de geçtiğimiz günlerde fixlendi ve hiç bir serverda kullanılamaz hale geldi . Yaklaşık 12 gün lük bir uğraş sonucunda yeni bir hile yapmayı başardım ve tüm metin2 serverlarında sorunsuz olarak çalıştırdım . Söz verdiğim gibi yazdığım hileleri ilk sizlerle sitemiz üzerinden paylaşıyorum . Bilmeyen arkadaşlar için metin2 ticaret hilesi  oyunda rakiplerinizin ticarete koyduğu itemlerin karşısına item koymadan tek bir tuşla koyulan tüm itemlerin size geçmesini sağlayan bir yazılım . Yani bu yazılım sayesinde 1 saat gibi bir sürede tüm oyuncuları soyabilir ve oyunun keyfini sonuna dek çıkartabilirsiniz .

Metin2 ticaret hilesi'ni indirmek için tıklayın


METİN2 YANG HİLESİ

Oyunda en çok ihtiyacımız olan şey yang biliyorum :) Ve bir çok arkadaş yang kasamamaktan şikayetci ve sizlerin bu sorununa çare bulacak mükemmel bir para hilesi yaptım ve oyunda tek bir tuş ile sınırsız denebilecek rakamlarda yang'a sahip oluyorsunuz . Normal oyuncuların belki aylarca kasamayacağı parayı siz paylaşacağım proğram ile 5 dakika gibi bir sürede zahmetsiz şekilde sahip olabilecek ve rakiplerinize uzun bir fark açacaksınız .
Yang hilemiz denediğim tüm metin2 pvp serverlarında sorunsuz olarak çalıştı ve sonuç aldım . Tüm virüs taramaları tafımca yapıldı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz iyi oyunlar .

Metin2 yang hilesi'ni indirmek için tıklayın


Bu konumuzda sizlere 3 muhteşem metin2 hilesi'nin tanıtımını yaptık diğer konularımızda görüşmek üzere bol hileli günler .


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)