29 Mayıs 2013 Çarşamba

Farmville 2 su hilesi

Facebook oyunları'nın hileleri'ni paylaşmaya devam ediyoruz . Bugünkü yazımızda Farmville 2 Su hilesi 'ni sizlerle paylaşacağım . Arkadaşlar hilemizin kullanımında Chatengine den başka hiç bir hile vs proğram kullanmıyoruz ayrıntılı olarak bulduğum video ile sizlere Farmville 2 su hilesi'nin kullanımını anlatacağım . Öncelikle Bilgisayarımıza Chat engine proğramı'nı indiriyoruz.
Farmville 2 Su Hilesi

Cheatengine nedir ne işe yarar ? 

Cheatengine Açık kaynak olarak geliştirilen bir online modifiye aracıdır yani Farmville gibi oyunlardaki sayı , parasal değerler ile oynamamıza yarayan bir proğramdır . Bir çok facebook hilesi'nin kaynağı cheatengine'dir.Proğramımızı bilgisayarımıza indirdik'ten sonra yapmamız gerekenler aşağıdaki videoda ayrıntılı şekilde anlatılmıştır video internetten alındı çeken arkadaşa teşekkürlerimi sunarım .
Arkadaş videoda ince ayrıntılarına kadar anlatmış herkezin yapabileceğini düşünüyorum ama yinede takıldığınız noktalar olursa facebook adresimizden veyahut yorum olarak sormaktan çekinmeyin . Bir önceki konumuzda; Metin2 efsun botu başlıklı yazımızı sizlerle paylaşmıştık diğer yazılarımızda görüşmek üzere bol hileli günler :)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)